Raudondvario parapijos piligriminė kelionė į Maltą
2026 m. gegužės 25 d. - birželio 1 d. Raudondvario parapijos tikinčiųjų grupė su klebonu kun. Erastu Murausku vyko į piligriminę kelionę Maltoje. Piligrimai gyveno rekolekcijų namuose, kasdien dalyvavo šv. Mišiose, meldėsi vieni už kitus, lankėsi katedrose, bažnyčiose ir koplyčiose, klausėsi klebono liudijimų, vakarais dalyvaudavo gegužinėse pamaldose, po to, pritariant gitarai, dainuodavo visiems žinomas dainas. Piligrimai keliavo po Maltą, susipažino su Maltos istorija, apžiūrėjo šios šalies sostinę Valetą, susipažino su architektūra, kuriai daug įtakos turėjo istorijos eigoje valdžiusios skirtingos tautos, pamatė tvirtoves su aukštomis apsauginėmis sienomis bei mažus namus su spalvotais balkonais. Laivu kėlėsi į kitas Maltos salas - Gozo saloje aplankė Ta-Pinu bažnyčią, ypatingai piligrimų lankomą vietą, garsėjančią stebuklingais išgijimais. Taip pat grožėjosi uolėtu Maltos kraštovaizdžiu, skaidria jūra bei mėgavosi skaniu maistu. Visas kelionės metu praleistas laikas buvo atgaiva kūnui ir sielai - kelionės metu kartu buvę nuostabūs žmonės, bendrystė, išgyvenimai, maldos, šypsenos, patirtys, pasidalijimai, prasmingos vietos ir Dievo artumo pajautimas.
Informacija Ingridos Kliūčiūtės, nuotraukos Remigijaus Kliūčiaus ir Ingridos Kliūčiūtės






























