2026 m. gegužės 9 d.

Jaunimo savanorių mokymai

2026 m. gegužės 8 dieną Kauno arkivyskupijos jaunimo centre vyko jaunimo savanorių mokymai Kauno II-o ir Jurbarko dekanatų „Užtvirtink“ renginiui. Atvyko jaunimo savanoriai iš Raudondvario, Kauno rajono ir Kauno miesto parapijų. Buvo susipažįstama su savanorių komandos nariais, renginio programa, buvo skiriama dėmesio komandiniam darbui.
Informacija ir nuotraukos Ingridos Kliūčiūtės

Jaunimo savanorių mokymaiJaunimo savanorių mokymai