„Užtvirtink“ akimirkos
2026 m. gegužės 9 d. Kauno arkivyskupijos salėje vyko sutvirtinimui besiruošiančių jaunuolių renginys „Užtvirtink“. Raudondvario parapijos jaunimas klausėsi krikščioniško tikėjimo liudijimų, vėliau išgirstas mintis aptarė grupelėse, ėjo išpažinčių, giedojo giesmes. Vyskupas Saulius Bužauskas atsakė į jaunuolių klausimus ir aukojo šv. Mišias.
Informacija Ingridos Kliūčiūtės, nuotraukos Kauno arkivyskupijos jaunimo centro, Ingridos Kliūčiūtės











